O nas

PlanoSpain - eksperci od nieruchomości

PlanoSpain to agencja nieruchomości, działająca na terenie Hiszpanii. Projekt powstał ponad 12 lat temu i rozwijany jest każdego dnia, aby spełnić marzenia najbardziej wymagających klientów. Pomagamy w zakupie i wynajmie apartamentów z zapierającymi dech w piersiach widokami na morze i domów w magicznych górach.

Rynek apartamentów
second home
Grunty inwestycyjne
w Hiszpanii
Doradztwo
inwestycyjne
Sprzedaż
nieruchomości
Kim jesteśmy

Nasz zespół PlanoSpain

 Beata Cieślukowska

Beata Cieślukowska

CEO PlanoSpain

Działalnością na rynku nieruchomości zajmuję się od ponad 13 lat, a w wąskiej specjalizacji, jaką są apartamenty w aparthotelach lub w condohotelach, jestem rozpoznawalna na polskim rynku doradców inwestycyjnych. Apartamenty na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol są idealną propozycją inwestycyjną, którą pokochali moi klienci.

Uwielbiam swoją pracę – każdy klient, każdy dom czy apartament to osobna historia, którą trzeba poznać, żeby móc sprawnie i skutecznie działać. W tej pracy nie ma szablonów, ani gotowych rozwiązań i to czyni ją taką ciekawą.

Prywatnie jestem mamą, która uwielbia podróżować z całą rodziną i pokazywać dzieciom piękno otaczającego nas świata.

Mariusz Cieślukowski

Mariusz Cieślukowski

CEO PlanoSpain

Przez ponad 12 lat zdobywałem doświadczenie w największych światowych bankach (bankowość korporacyjno-inwestycyjna), co dało mi dużą swobodę w poruszaniu się w świecie wielkich liczb oraz projektów budowlano-inwestycyjnych.

Wiem, jak ważne dla każdego klienta jest to, aby jego nieruchomość jednocześnie cieszyła i pracowała na siebie, dlatego w pracy łączę zdobyte doświadczenie z umiejętnością wyszukiwania idealnych ofert pod kątem najlepszego zwrotu z inwestycji.

Prywatnie jestem fanem triathlonu, a w przerwach między treningami uczę się grać w golfa, który zapewnia mi niezwykły relaks.

Kontakt

Jesteś zainteresowany?

W naszej ofercie znajdziesz luksusowe nieruchomości, położone w najatrakcyjniejszych, słonecznych kurortach w Hiszpanii, m.in. na Costa del Sol, Costa Blanca, Costa Brava, ale również w malowniczych górach, takich jak Benehavis. Zapraszamy do współpracy!